Młodzieżowa Rada Internatu. Wybory 2017

Młodzieżowa Rady Internatu działa w naszej placówce od wielu lat. Jak co roku w październiku, gdy wychowankowie zdążą się już dobrze ze sobą zapoznać, rozpoczyna się kampania wyborcza kandydatów. Są plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji są wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłonią nową reprezentację naszej placówki.
 
19 października odbyło się głosowanie na przewodniczącego, zastępcę oraz skarbnika. Każdy z wychowanków oddał swój głos na jednego z kandydatów.

Po przeliczeniu głosów przez komisję wyborczą największą ilość uzyskali i będą pełnić w Radzie następujące funkcje:
 
Damian Barbaszyński – Przewodniczący
Weronika Filipiak -Zastępca Przewodniczącego
Tomasz Wrąbel - Skarbnik

Wszyscy członkowie MRI to osoby godne zaufania, stanowiące wzór dla innych, ale nie pozbawione poczucia humoru oraz pogody ducha.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana komisja wyborcza w składzie: Przemysław Obielak, Damian Staszewski, Przemysław Siebielec oraz opiekunowie MRI: pani Izabela Janiszewska oraz pan Marcin Horbatowski.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.