Warsztaty w internacie - nauka o sztuce negocjacji

W dniu 28.02.2018 r. grupa młodzieży mieszkającej w internacie ZSBiS po raz kolejny uczestniczyła w warsztatach pod hasłem "Mediacje rówieśnicze, jako forma kształtowania kultury dialogu wśród młodzieży".
 
 
 
W pierwszej części zajęć warsztatowych młodzi "negocjatorzy" wypełnili test sprawdzający ich emocje w różnych sytuacjach negocjacyjnych, po zakończeniu którego wszczęła się bardzo interesująca dyskusja. 
 
W drugiej części zajęć - trochę teorii w formie prezentacji o negocjacjach, ich zasadami, rodzajami prowadzenia negocjacji w biznesie i na co dzień. Ponadto grupa poznała kilka wybranych technik negocjacyjnych a swoich sił jako negocjatorzy wychowankowie internatu będą próbować na następnych zajęciach warsztatowych.
 
Prowadzący Izabela Basińska.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.