Walentynki w internacie

Jak co roku tradycyjnie obchodziliśmy w naszym internacie „Dzień Świętego Walentego".
 
Aby uczcić ten szczególny dzień MRI pod czujnym okiem wychowawców przygotowała gazetkę tematyczną związaną z historią święta oraz zaprosiła mieszkańców na projekcje filmu „To właśnie miłość". Zabawna, aczkolwiek wzruszająca fabuła, plejada gwiazd światowego kina, a także romantyczny soundtrack wprowadził nas w świąteczny nastrój i przeniósł do świata w którym wszystko jest możliwe.

Spotkanie zakończyła chwila refleksji nad wartością jaką jest miłość i potrzeba jej w życiu człowieka. Jak pisał Mikołaj Sęp Szarzyński „I nie miłować ciężko, i miłować...(...)
 
Organizatorami Walentynek była MRI oraz p. Janiszewska i p. Siwek.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.