Nowe godziny spotkań Koła Szachowego w Internacie

Od 29 stycznia Koło Szachowe przy Internacie ZSBiS będzie miało swój nowy czas działalności.
 
Do tej pory spotykaliśmy się w poniedziałki i wtorki od godziny siedemnastej do dziewiętnastej. Ostatnie spotkanie, we wtorek 23 stycznia, uświetnił swoją wizytą Pan Kierownik Ireneusz Gasza. Gościem Honorowym była również Pani Izabela Lachowicz.
 
W ciągu tych ostatnich wtorkowych godzin, przez pokój spotkań Koła, przewinęło się 26 osób. Od kilku tygodni mamy także gości z zewnątrz tzn. z innych szkół. Bywają uczniowie szkół średnich ale również, tak jak w miniony wtorek, uczniowie szkół podstawowych. Są to goście zaproszeni przez stałych bywalców Koła, mieszkańców naszego Internatu. Stąd też, w tym miejscu, gorąco zapraszam , tym razem w każdy poniedziałek i wtorek, w godzinach od szesnastej do osiemnastej.
 
Zapraszam, szczególnie, uczniów ZSBiS, którzy są mieszkańcami Gorzowa. Można przyjść na pół godziny, godzinę czy na pełne dwie. Chcę też zaznaczyć, że poziom gry naszych członków Koła jest bardzo zróżnicowany, włącznie z takimi, którzy dopiero uczą się tej królewskiej gry. Stąd też, każdy nowoprzybyły, zostanie przyjęty z radością ponieważ, im więcej graczy tym bogatsze w doznania szachowe, intelektualne, towarzyskie przy poszczególnych szachownicach.
 
Jeszcze raz zapraszam i oczekuję na przybycie nowych amatorów gry w szachy. Zresztą zawodowcy też będą mile widziani.
 
Arkadiusz Siwek-prowadzący Koło
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.