Prelekcje w internacie

W internacie ZSBiS co najmniej dwa razy w miesiącu odbywają się prelekcje pod hasłem „Mediacje rówieśnicze, jako forma kształtowania kultury dialogu wśród młodzieży" prowadzone przez stałego mediatora sądowego Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp.

Dziewięcioosobowa grupa mieszkańców internatu bierze udział w zajęciach teoretyczno – warsztatowych, podczas których młodzież zdobywa wiedzę i umiejętności między innymi z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, aktywnego słuchania i asertywności.

Młodzi ludzie poznają również rodzaje konfliktów i sposoby ich rozwiązywania oraz uczą się jak panować nad emocjami w sytuacji problemowej.
 
Prowadzący Iza Basińska
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.