Konkurs „Bożonarodzeniowe inspiracje”

Uczniowie naszej szkoły oraz wychowankowie internatu wzięli udział w V edycji konkursu „Bożonarodzeniowe inspiracje" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogrodniczych pod patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa.
 
Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz wsparcie akcji „Podaruj serce" poprzez przekazanie wszystkich prac konkursowych na kiermasz, z którego dochód zostanie przeznaczony dla dla chorej Laury. 
 
Dostarczono ponad 200 prac, które zostały ocenione pod względem estetycznym, pomysłowości wykonania oraz walorów plastycznych. 
 
Dwie wychowanki internatu: Kamila Kowalska oraz Wiktoria Kowalska zajęły II miejsce ex aequo w kategorii: „młodzież gimnazjalna oraz szkół średnich", natomiast wychowawca: Agnieszka Kulesza III miejsce w kategorii osoby dorosłe.

Kamila i Wiktoria Kowalska na konkursie zaprezentowały filcowe, ręcznie uszyte choinki zdobione guzikami oraz koralikami.
 
Pani Agnieszka Kulesza przygotowała natomiast bielony stroik z naturalnych materiałów: szyszek i żołędzi.
 
Dziękujemy wszystkim za udział, wszystkie ozdoby cieszyły oko i z pewnoścą przysłużą się chorej Laurze.
 
wychowawca Agnieszka Kulesza
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.