Finał I Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Internatu

13 czerwca kierownik internatu ZSBiS, p. Ireneusz Gasza, wręczył nagrody dla medalistów pierwszego turnieju szachowego o Mistrzostwo Internatu.
 
 
Dwudziestu jeden uczestników, przez trzy tygodnie, walczyło z pasją i wielką determinacją, o zwycięstwo.
 
Będąc pomysłodawcą, organizatorem i sędzią tego przedsięwzięcia, wychowawca Arkadiusz Siwek stwierdził, że nie spodziewał się takiej ilości uczestników. Był też zbudowany zaciętością poszczególnych pojedynków i wysokim poziomem zawodników, którzy walczyli o trzy pierwsze miejsca oraz tych, którzy zajęli miejsca tuż za podium.
 
Szczęśliwcami, którzy stanęli na tzw. „pudle", a co za tym idzie i zdobyli nagrody, ufundowane przez pana Łupińskiego z Development s. c., są:
 
Julian Dumicz - I miejsce- dziewięć punktów turniejowych,
Arkadiusz Niewiński- II miejsce - sześć punktów turniejowych
Błażej Franczyk – III miejsce - pięć i pół punktu turniejowego.
 
Nagrodami były bony do sieci sklepów empik, w wysokości, zależnie od zajętego miejsca, 90-ciu, 60-ciu i 50-ciu złotych. Mamy nadzieję, że turniej będzie kontynuowany w latach następnych, a biorących w nim udział będzie jeszcze więcej.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.