Młoda Kariera - Czyli jak podbić świat swoimi pomysłami?

13 czerwca odbyły się warsztaty "Lubuska Akademia Młodego Lidera" w ramach kampanii "Młodzi On-Life".

Warsztaty skierowane są do młodych osób z regionu, którzy chcą działać lokalnie, aktywnie rozwijać swoja karierę zawodową, poznać nowoczesne rozwiązania prowadzenia komunikacji w Internecie oraz dostępnych branżowych narzędzi i mediów.

W ramach projektu zrealizowanych zostało 12 spotkań z młodzieżą w 12 miastach województwa lubuskiego pod hasłem „Młoda Kariera – czyli jak podbić świat swoimi pomysłami?".

Podczas ośmiogodzinnych intensywnych warsztatów uczestnicy: Igor Łaniecki, Jakub Rosochacki, Damian Nowak oraz Kacper Rączkowiak dowiedzieli się jak skutecznie podejmować działania w ramach lokalnej społeczności, jak budować zespół, jak wejść i poruszać się na rynku pracy, podnosić kwalifikacje i umiejętności związane ze ścieżka swojej kariery.
 
Zapraszamy do odwiedzenia profilu Młoda Kariera na portalu Facebook: KLIK 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.