„Nakręceni” na pomaganie

16 maja zakończyliśmy w naszym internacie kolejną już akcję zbierania plastikowych nakrętek.

Śmiało można powiedzieć, że nasi wychowankowie, wychowawcy jak i pracownicy obsługi pomaganie mają we krwi, dlatego i tym przedsięwzięciem chcieliśmy przyłączyć się do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.
 
Wzorem lat poprzednich zbiórka nakrętek przeznaczona była dla konkretnej osoby. Tym razem pomagaliśmy niepełnosprawnej Wiktorii cierpiącej na wrodzoną łamliwość kości w uzbieraniu niezbędnych środków na cele rehabilitacyjne.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji.
 
Izabela Janiszewska
Agnieszka Kulesza
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.