„Najpiękniejsze są dni, których nie znamy”

Pożegnanie absolwentów to zawsze wyjątkowa i wzruszająca chwila w kalendarzu naszego internatu. Z tej okazji przedstawiciele młodszych roczników przygotowali miłą niespodziankę w postaci uroczystej akademii dla swoich starszych kolegów.
 
 
Ważnym punktem uroczystości był program artystyczny połączony z prezentacją multimedialną, przedstawiającą każdego z wychowanków na przestrzeni lat spędzonych w naszej placówce. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości było wręczenie przez pana kierownika drobnych upominków naszym absolwentom.

Miłą niespodzianką było również wystąpienie Filipa Wojciechowskiego, który w imieniu tegorocznych absolwentów w kilku ciepłych słowach podziękował wychowawcom oraz pracownikom obsługi za czas spędzony w murach internatu.

Spotkanie było okazją do miłych wspomnień i refleksji oraz czasem pożegnania. Z naszej strony życzymy wszystkim zdania egzaminów i do "Do zobaczenia w dorosłym życiu..."
 
Zespół Wychowawczy
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.