Międzygrupowy Turniej Wiosenny

W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny wychowankowie naszego internatu wzięli udział w przygotowanym przez wychowawców Międzygrupowym Turnieju Wiosennym.
 
 
Uczestnicy w trzyosobowych zespołach zmagali się z wieloma ciekawymi konkurencjami: odgadywali przysłowia, rysowali portret Pani Wiosny, rozwiązywali kalambury, próbowali swoich sił także w konkurencjach sportowych takich jak: skoki na skakance i kręcenie hula – hop. Zabawie towarzyszyła wesoła atmosfera, ale również dało się wyczuć ducha rywalizacji, gdyż każdemu zespołowi zależało na zdobyciu głównej nagrody, którą był słodki upominek i voucher uprawniający do jednorazowego zwolnienia z nauki własnej.

Szybko okazało się, że to grupa III wiedzie prym we wszystkich konkurencjach. Najdłużej skakali na skakance, najszybciej ułożyli przysłowia wiosenne, a portret Pani Wiosny namalowany przez nich nie miał sobie równych. Na koniec zwycięska drużyna rozwiązała szybko krzyżówkę, której hasło wskazywało miejsce ukrycia skarbu, czyli siłownię. Oprócz tego każdy z członków drużyny otrzymał voucher zwalniający z godzin nauki własnej w wybranym przez siebie dniu.
 
W rywalizacji zwyciężyła drużyna w składzie:
- Maja Pędziwiatr,
- Joanna Filary,
- Robert Żmuda - Trzebiatowski.

Organizatorami turnieju byli: p. Izabela Janiszewska, p. Izabela Lachowicz oraz p. Arkadiusz Siwek.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.