Siatkarze ZSBiS ponownie Mistrzami Gorzowa!!!

WEB-volei-praia-quadra icone 0612 grudnia 2016 roku odbyły się finały Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w siatkówce chłopców. Z dumą informujemy, iż po raz czwarty z rzędu mistrzami Gorzowa zostali siatkarze "BUDOWLANKI"
, którzy po pasjonującej i heroicznej walce pokonali w wielkim finale zawodników II LO. III miejsce zdobyli uczniowie ZS Elektrycznych, którzy w walce o brąz wygrali z "Gastronomikiem".
Oto "ZŁOTA" drużyna: Tomasz Bożko, Jakub Kaczmarek, Dominik Kontowicz, Dominik Kluczyk, Michał Zarzycki(303t), Arkadiusz Nawrot, Ernest Głowacki, Karim Somrani(403t), Ireneusz Krajkowski, Jacek Urbaniak(232zsz), Dominik Jeziorski(101t) i Szymon Pastuszek(103t). Wielkie gratulacje!!!
Opiekun siatkarzy-Marcin Zarzycki.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.