Plebiscyt 2017

plebiscytW dniu 23 stycznia 2017 odbył się Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły. Gościem honorowym był tym razem wielokrotny reprezentant kraju w piłce siatkowej, obecnie prezes ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Sebastian Świderski. Równo dwadzieścia lat temu Sebastian triumfował w pierwszym takim plebiscycie organizowanym przez "Budowlankę".
Do walki o prymat popularności przystąpiło trzynastu sportowców szkoły. Głosy na nich oddało prawie trzystu uczniów naszej ZSBiS! Ostatecznie najbardziej popularnym sportowcem szkoły okazał się Mateusz Wojtyś (motocross), drugi był Arkadiusz Nawrot (piłka siatkowa), a trzecie miejsce wywalczył Wiktor Jasiński (ponownie motocross). Pamiątkowe statuetki wręczyli uczestnikom zaproszeni goście: Tomasz Kucharski, Halina Kunicka, Jerzy Sobolewski, Piotr Wójciak, byli dyrektorzy ZSBiS: Maciej Szykuła i Jerzy Górecki, oraz Sebastian Świderski, który tym razem został uhonorowany statuetką Super Absolwenta Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych.
Oczywiście po całej gali, w kuluarach, wspomnieniom nie było końca. Wszystkim uczestnikom plebiscytu serdecznie gratulujemy!!!
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.