Mistrzostwa Rejonów w Piłce Siatkowej Chłopców

WEB-volei-praia-quadra icone 0631 marca 2017 roku w Drezdenku odbyły się mistrzostwa Rejonów w Piłce Siatkowej Chłopców. Do boju przystąpiły trzy zespoły województwa lubuskiego: ZS Witnica, ZSP Drezdenko oraz ZSBiS Gorzów Wlkp.
Po oficjalnym losowaniu kolejności spotkań, nasi chłopcy przystąpili do gry. W pierwszym meczu turnieju wygraliśmy 2:0 z ZS z Witnicy. Następnie ZS z Witnicy uległ ZSP z Drezdenka. W meczu o pierwsze miejsce reprezentanci Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych pokonali ZSP Drezdenko 2:0 i awansowali do półfinałów Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej. Drużyna ZSBiS wystąpiła w składzie: Jakub Kaczmarek, Dominik Kluczyk, Dominik Kontowicz (303t), Arkadiusz Nawrot, Karim Somrani, Ernest Głowacki (403t), Ireneusz Krajkowski (232zsz), Szymon Pastuszek (101t) oraz Dominik Jeziorski (103t).
Ogromne gratulacje dla naszych zawodników!!!
Drużynę siatkarzy prowadził nauczyciel wychowania fizycznego, pan Marcin Zarzycki.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.