Dzień Sportu

lekkoatletyka-bieznia8 czerwca 2018 roku odbył się klasowy trójbój lekkoatletyczny o mistrzostwo szkoły. Zwycięstwo w zawodach odniosły klasy 101/102t!

Zawody powiązane były z corocznymi obchodami Dnia Sportu Szkolnego. W wydarzeniu udział wzięło 10 klas z naszej szkoły. Zawody były bardzo emocjonujące, a toczyły się przy przepięknej pogodzie.

Trójbój składał się z trzech konkurencji: skoku w dal, biegu na 100 metrów i pchnięciu kulą, a o ostatecznej kolejności decydowała suma punktów zdobytych we wszystkich konkurencjach.

I tak ostatecznie zwyciężyła klasa 101/102t (wychowawca R. Jurasz), drugie miejsce zajęła klasa 301t (wychowawca Z. Fałdyna), a trzecie miejsce klasa 132bs1 (wychowawca A. Hrybacz).

Nad całością imprezy czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, a służbę medyczną pełniła niezawodna pani Maria Tokarz.

Zwycięzcom nagrody, w postaci paczek pełnych słodyczy ufundowanych przez UKS „Budowlanka", wręczył Dyrektor ZSBiS pan Tadeusz Najdora.

Wyróżnione nagrodami zostały także trzy uczennice, Klaudia Napierska, Ewa Dziurla oraz Magda Grześkowiak (301gdw), które w zawodach reprezentowały, jako jedyne „płeć piękną".

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!