Mistrzostwa Szkoły 2018 w Tenisie Stołowym

W dniu 09 października 2018r odbył się w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych turniej o Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 18 uczniów i wszyscy w komplecie stawili się ochoczo, by podjąć jakże trudną rywalizację.
 
 
Turniej rozgrywany był systemem „Double Elimination", w skrócie mówiąc druga przegrana eliminowała uczestnika z turnieju.
 
Po bardzo wyczerpującej walce i rozegraniu 32 pojedynków wyłoniła się ostateczna klasyfikacja. I tak Mistrzem Szkoły na rok 2018/2019 został Bartłomiej Poźniak z klasy 332zsz. Drugie miejsce zajął Kamil Hertel a trzecie Błażej Franczyk obaj z klasy 201t.
Nie tylko zwycięzcom ale wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!
 
Turniej zorganizował i przeprowadził Marcin Zarzycki, a wspaniałe nagrody ufundował Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka".
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.