Turniej szkolny w DART

W dniu 3 grudnia 2018 odbyły się w ZSBiS mistrzostwa szkoły w DART. Najprościej rzecz ujmując gra polega na rzucaniu lotkami w odpowiednią tarczę.
 
 
Typowa lotka składa się z: grotu (część, która wbija się w tarczę), beczki ( część, za którą zawodnik trzyma lotkę), shaft (część łącząca beczkę z piórkiem), oraz piórka, które działa jak statecznik w samolocie.
 
W turnieju udział wzięło 15 uczestników w tym przedstawicielka dziewcząt naszej szkoły, uczennica klasy 203T - Klaudia Wąś. Po ponad 30-tu wspaniałych pojedynkach wyłoniła się trójka zwycięzców.
 
Mistrzem Szkoły został uczeń klasy 203T Wiesław Śliwiński, wicemistrzostwo przypadło Błażejowi Franczykowi (201T) a brązowy medal wywalczył Jakub Adamiszyn (203T). Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej gry w duchu „FAIR PLAY". Nagrody dla medalistów ufundował Uczniowski Klub Sportowy „BUDOWLANKA".
 
 
 
Turniej zorganizował i przeprowadził Marcin Zarzycki.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.