Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

W dniu 04 marca 2020r odbył się w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych turniej o Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 13 uczniów i wszyscy w komplecie stawili się ochoczo, by podjąć trudną rywalizację.
 
Turniej rozgrywany był systemem „Double Elimination", w skrócie mówiąc druga przegrana eliminowała uczestnika z turnieju.
 
Po bardzo wyczerpującej walce i rozegraniu 24 pojedynków wyłoniła się ostateczna klasyfikacja. I tak Mistrzem Szkoły na rok 2019/2020 został Damian Domarecki z klasy 102t. Drugie miejsce zajął Hubert Torczyński z klasy 132bs1, a trzecie Roland Tokarski z klasy 336bs1.

Nie tylko zwycięzcom ale wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
 
 
Turniej zorganizował i przeprowadził Marcin Zarzycki, a nagrody ufundował Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka".

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.