Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/indywidualne_biegi_przeajowe_73
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/indywidualne_biegi_przeajowe_73 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/indywidualne_biegi_przeajowe_73

Indywidualne biegi przełajowe

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/indywidualne_biegi_przeajowe_73 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Na StarcieW dniu 25 września na nadwarciańskich terenach zielonych odbyły się mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych.

Nasza szkoła wystąpiła tam w kategorii chłopców oraz po raz pierwszy w historii szkoły również w kategorii dziewcząt. Walka była pasjonująca i nie obyło się niestety bez kontuzji, ale na szczęście niegroźnych. Oficjalne wyniki poznamy niebawem, a czekamy na nie z ogromną niecierpliwością. Pragnę tylko zaznaczyć, że opiekunem dziewcząt była pani Anna Pyć-Czarniawska, a opiekunem chłopców, niezmiennie od lat, pan Henryk Kropa.

{gallery}joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/indywidualne_biegi_przeajowe_73{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.