Koszykarze ZSB ponownie skąpani w złocie!!!

kosz11W dniu 28 stycznia 2014r. odbyły się mecze finałowe Miejskiej Spartakiady Młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców. W meczu o III miejsce spotkały się zespoły ZSTiO oraz II LO. Z rywalizacji tej zwycięsko wyszedł „Chemik" i to ta drużyna zdobyła brązowe medale MSM. W meczu o „złoto" spotkały się drużyny Zespołu Szkół Budowlanych i I LO. Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo od kilku punktów przewagi na korzyść I LO. Powoli jednak zawodnicy naszej szkoły opanowali nerwy i zaczęło się mozolne odrabianie początkowych strat. Wykorzystując wszystkich dostępnych tego dnia graczy, trener Tomasz Janiszewski, wprowadził swoimi zaskakującymi zmianami dezorientację w szeregach przeciwnika. Chłopcy z „Budowlanki" stopniowo zaczęli zwiększać przewagę, a czwartej kwarcie nic już nie mogło powstrzymać naszych rozpędzonych „byków", którzy pod dyktando rewelacyjnie usposobionego Marcina Jachimowskiego, grali niczym dawne niepokonane gwiazdy z Chicago. Mecz zakończył się wynikiem 61:36 i tym samym obroniliśmy tytuł wywalczony w roku ubiegłym. Na szyjach naszych chłopców znów mieniło się złoto!!! Serdeczne podziękowania dla organizatora finału, a szczególne dla wiernych kibiców Zespołu Szkół Budowlanych.

ZS Budowlanych - I LO 61:36 (12:10, 17:10, 15:8, 17:8)

ZSB: K.Pioch 12, J.Orlik 4, M.Jachimowski 28, D.Chort 2, M.Wałdoch 4 oraz M.Mazur 0, K.Koperski 7, K.Ciemny 2, B.Szugździnis 2, Ł.Ciemny 0, K.Narkun 0.
I LO: K.Lipiec 5, B.Gejgał 3, Ł.Mazur 7, J.Rutkowski 6, A.Grzelak 15 oraz P.Kaczmarek 0, M.Chrzanowski 0, M.Namyślak 0, A.Wojciechowski 0.

Mecz o 3 miejsce

ZSTiO - II LO 58:36 (26:8, 8:5, 16:17, 8:6)

ZSTiO: P.Komor 10, J.Kowalewski 8, M.Hadryś 7, M.Kaczanowski 17, B.Fikus 4 oraz K.Nowicki 0, D.Gardias 6, M.Bałdyga 6, B.Nowak 0.
II LO: P.Pałka 2, J.Piotrowski 13, M.Rzeźniewski 2, M.Rydzaj 6, Ł.Śniadecki 2 oraz P.Lipiec 0, J.Kaźmierczak 4, M. Czapla 2, M.Bartczak 5.

kosz12

kosz13

kosz14

kosz15
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.