Piłka nożna MSM.

DSC03447W dniu 4 paździrnika rozpoczął się turniej piłki nożnej w ramach Miejskiej Spartakiady Młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Turniej odywa się w dwóch grupach eliminacyjnych. Zespół Szkół Budowlanych trafił do grupy B wraz z II LO, ZSTiO, ZS Ekonomicznych, ZS Gastronomicznych oraz ZS nr 12. Pierwszy mecz "Budowlanka" wygrała walkowerem, gdyż z rywalizacji wycofał się ZS nr 12. W drugim spotkaniu zwyciężyliśmy z II LO 4:2 (bramki dla ZSB zdobyli:M.Ostrowski 2, S.Figura 1 i M.Bogus 1). W kolejnym meczu po bardzo zaciętym pojedynku pokonaliśmy faworyzowany zespół ZSTiO 2:1 (dwa trafienia dla ZSB zaliczył S.Figura). Oby tak dalej chłopcy!!! Następny mecz odbędzie się w czwartek 17 paździrnika na boisku I LO przy ulicy Puszkina, w którym zagramy z ZS Ekonomicznych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.