Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/plebiscyt_2013_111
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/plebiscyt_2013_111 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/plebiscyt_2013_111

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca ZSB za rok 2013 (2)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/plebiscyt_2013_111 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

7W dniu 20 lutego odbył się w Zespole Szkół Budowlanych w Gorzowie Wlkp. plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca ZSB za rok 2013. W plebiscycie wzięło udział 14 sportowców szkoły, którzy osiągają znaczące sukcesy sportowe na arenie miejskiej oraz krajowej. Przybyłych gości oraz nominowanych sportowców przywitał dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Gorzowie Wlkp. Tadeusz Najdora. Honorowy patronat nad plebiscytem objął Wojewoda Lubuski, Jerzy Ostrouch, a impreza wplotła się w akcję „Kibic na 6".
Oto wyniki plebiscytu:
I miejsce – Adam Gruszecki, piłka nożna( „Stilon" Gorzów Wlkp.)
II miejsce – Paweł Fercho, wioślarstwo(AZS AWF Gorzów Wlkp.)
III miejsce – Kamil Rucki, saneczkarstwo(UKS Nowiny Wielkie)
IV miejsce – Paweł Rękawek, piłka wodna(GKPW 59 Gorzów Wlkp.)
V miejsce – Marcin Jachimowski, koszykówka
W zmaganiach udział brali również: Michał Wdowiak(tenis stołowy), Kulis Michał, Kulis Mateusz, Słowik Jakub, Łazarski Konrad, Stonawski Filip(piłka wodna), Arkadiusz Nawrot(piłka siatkowa), Przemysław Suszka(taniec towarzyski), Grześkowiak Bartosz(sporty motorowe).
Pamiątkowe statuetki i dyplomy wręczyli uczestnikom zaproszeni goście w osobach:
Stefan Mocek(doradca wojewody ds. sportu lubuskiego), Jan Kaczanowski(wiceprzewodniczący Rady Miasta Gorzowa Wlkp.), Marek Kosecki(przewodniczący Komisji Sportu, Kultury i Promocji Rady Miasta), Halina Kunicka(przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania), Jerzy Antczak(przewodniczący Komisji Spraw Społecznych Rady Miasta), Halina Antczak(z-ca dyrektora Wydziału Edukacji Gorzowa Wlkp.), Tomasz Kucharski( dyrektor Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu), Piotr Wójciak(dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu), Piotr Suwary(wiceprezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska"), Maciej Stefaniak(absolwent ZSB, obecnie zawodnik „Balian", mistrza Polski w rugby na wózkach inwalidzkich).
Okazały puchar, ufundowany przez Wojewodę Lubuskiego Jerzego Ostroucha, wręczył zwycięzcy doradca Wojewody Lubuskiego ds. Sportu, Stefan Mocek. Pamiątkowe statuetki dla uczestników ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół Budowlanych oraz Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka".

{gallery}/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/plebiscyt_2013_111{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.