Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/details/galeria_wydarze_sportowych_3/tenis_stoowy_83
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/details/galeria_wydarze_sportowych_3/tenis_stoowy_83 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/joomgallery/details/galeria_wydarze_sportowych_3/tenis_stoowy_83

Tenis Stołowy - Miejska Spartakiada Młodzieży

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/details/galeria_wydarze_sportowych_3/tenis_stoowy_83 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

PodiumW dniu 16 października w hali klubu "Gorzovia" odbyły się mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Po wielu pasjonujących pojedynkach tenisiści ZSB dotarli do ścisłego finału.

W finale, grając przeciwko IV LO, po jednej porażce oraz jednym zwysięstwie w grze singlowej był remis. O wszystkim zadecydować miała gra deblowa. Po dramatycznym pojedynku ulegliśmy jednak rywalom i ostatecznie wywalczyliśmy srebrne medale.

Zespół Szkół Budowlanych reprezentowali: Michał Wdowiak i Paweł Bednarz (klasa 401t) oraz Dominik Wdowiak (klasa 201t).
Ogromne gratulacje dla zawodników!!!

Opiekunem zespołu był Marcin Zarzycki.

 

{gallery}joomgallery/details/galeria_wydarze_sportowych_3/tenis_stoowy_83{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.