Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/trojki_siatkarskie_120
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/trojki_siatkarskie_120 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/trojki_siatkarskie_120

Trójki siatkarskie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/trojki_siatkarskie_120 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

zzzzW dniu 14 kwietnia odbyła się siódma edycja, Turnieju Trójek Szkół  Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej, o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych. W turnieju udział wzięło 10 gorzowskich szkół. Oprawa turnieju oraz gościnność gospodarzy, była godna podkreślenia i może służyć jako wzór do naśladowania. Po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych, w grupie "A", o awansie do finału decydowały ostatecznie małe punkty, a w grupie "B" bezpośredni pojedynek. I tak w półfinale spotkały się drużyny "Ekonomika" i "Budowlanki" oraz "Gastronomika" i "Chemika". Ostatecznie nasza szkoła wygrała z gospodarzami imprezy, a w finale "rzutem na siatkę" pokonała "Chemik" i wygrała siódmą edycję turnieju. W meczu o "brąz", "Ekonomik" wygrał z "Gastronomikiem". Szkołę naszą reprezentowali: Kamil Kokociński, Dawid Kornecki, Arkadiusz Nawrot oraz Jakub Bartczak. Serdeczne gratulacje dla naszych siatkarskich "killerów", których tegoroczny budżet sukcesów znacznie się powiększył. Drużynę zmotywował, udzielając kilku subtelnych podpowiedzi, Marcin Zarzycki.{gallery}joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/trojki_siatkarskie_120{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.