Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/turniej_gimnazjalny_115
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/turniej_gimnazjalny_115 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/turniej_gimnazjalny_115

Turniej gimnazjalny

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/turniej_gimnazjalny_115 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1W dniu 1 kwietnia odbył się w ZSB przy ulicy Okrzei, turniej gimnazjalnych trójek siatkarskich w ramach promocji szkoły.

W turnieju udział wzięło siedem szkół gimnazjalnych. Mnóstwo fajnej gry i sportowych emocji, masa przyszłych talentów do oszlifowania, ale przede wszystkim ogrom zabawy i przygoda z siatkówką! I miejsce zajęło gimnazjum nr 3, II miejsce gimnazjum nr 12, III miejsce gimnazjum nr 20...MVP turnieju został Michał Woźniak z gimnazjum nr 3! Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy, dziękując jednocześnie za przybycie i uwolnienie sportowych emocji. "Pogaduchom" i żartom nie byłoby końca ale czas w miłym towarzystwie mija bardzo szybko.
Pamiątkowe puchary ufundowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy wręczyli zwycięzcom: Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania - Halina Kunicka, Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu - Piotr Wójciak i Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych - Tadeusz Najdora. Współorganizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy "Budowlanka", a nad prawidłowym przeprowadzeniem zawodów w duchu "Fair Play" czuwał sędzia główny - Stanisław Kuryś.

 

{gallery}joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/turniej_gimnazjalny_115{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.