Turniej półfinałowy Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym.

tenis2W dniu 14 marca 2014 w SP-21 przy ulicy Taczaka odbył się turniej półfinałowy Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym. Zespół Szkół Budowlanych reprezentowali: Michał Wdowiak i Paweł Bednarz(401t) oraz Dominik Wdowiak (201t). Nasi sportowcy ulegli jedynie IV LO i zajęli drugie miejsce w turnieju awansując do finałów Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Tym samym chłopcy z ZSB znaleźli się w elitarnym gronie sześciu najlepszych szkół w województwie lubuskim. Gratulacje dla zawodników i powodzenia w rozgrywkach finałowych. Opiekunem drużyny był Marcin Zarzycki.

tenis1

tenis3

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.