Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/unihokej_116
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/unihokej_116 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/unihokej_116

Unihokej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/unihokej_116 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

unihokejW dniu 3 kwietnia 2014 w I LO przy ulicy Puszkina, odbyły się finały Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w unihokeju chłopców.

Po łatwym zwycięstwie nad ZSTiO (5:0), na drodze do ścisłego finału stanęła nam drużyna z "Mechanika". Po dramatycznej walce i końcowym remisie, o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W próbie nerwów lepszy okazał się "Mechanik", a nam pozostała walka o brązowe medale. W meczu o brąz spotkaliśmy się z "Ekonomikiem". Mecz obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, ale po twardej i bezpardonowej walce zakończył się remisem 3:3. O wszystkim znów miały zadecydować rzuty karne. Tym razem po zakręceniu loteryjnego bębna, wylosowaliśmy" szczęśliwy numerek" i po doskonałych strzałach Ł. Mądrawskiego i P. Płucienniczaka wygraliśmy 2:1!!! W meczu o złoto "Mechanik" wygrał z "Elektrykiem". Brązowe medale dla Zespołu Szkół Budowlanych zdobyli: Ł. Mądrawski, Ł. Kuczyński, T. Łaszkiewicz, R. Walaszczyk, M. Ostrowski, M. Grab, S. Figura, P. Górniewicz, A. Zgłobicki, P. Płucienniczak, M Buchniet. Dodatkowego smaczku zmaganiom, dodał wyczyn naszego reprezentanta, Łukasza Mądrawskiego, który został "Królem strzelców" oraz MVP Całego turnieju!!! Opiekunem Zespołu był Henryk Kropa. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/unihokej_116{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.