Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/wicemistrzowie_polski_juniorow_w_pice_wodnej_82
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/wicemistrzowie_polski_juniorow_w_pice_wodnej_82 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/wicemistrzowie_polski_juniorow_w_pice_wodnej_82

Wicemistrzowie Polski juniorów w piłce wodnej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/wicemistrzowie_polski_juniorow_w_pice_wodnej_82 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

SrebroGorzowscy waterpoliści V-ce Mistrzami Polski Juniorów 2013! Nasi zawodnicy szli jak burza przez pierwsze dwa dni turnieju odprawiając kolejno: Pałac Młodzieży W-wa, ŁSTW UŁ Łódź, UKS MOSM Bytom, oraz Legię Warszawa.

Niestety w ostatnim spotkaniu finałów ulegli zespołowi gospodarzy - KS Arkonia Szczecin, tym samym przy równej zdobyczy punktowej zadecydowało bezpośrednie starcie i to gospodarze mogli cieszyć się z tytułu Mistrzów Polski Juniorów. Nasi zawodnicy zostawili po sobie bardzo wrażenie, zdobywając łącznie 89 bramek w pięciu spotkaniach! Bartłomiej Kowalewski został królem strzelców z 19 trafieniami. Pozostaje tylko niedosyt straconej szansy w ostatnim spotkaniu, jednakże nasi juniorzy dopiero rozpoczynają prawdziwą przygodę, jaką jest piłka wodna i na pewno niejednokrotnie będą się jeszcze cieszyć z tytułów Mistrzowskich. Wśród srebrnych medalistów jest sześciu uczniów Zespołu Szkół Budowlanych: Jakub Słowik, Mateusz Kulis, Michał Kulis, Filip Stonawski, Paweł Rękawek i Konrad Łazarski. Należy dodać, iż trenerem "srebrnej" drużyny jest absolwent technikum samochodowego ZSB Piotr Diakonów. Serdeczne gratulacje dla trenera oraz całego zespołu!!!


{gallery}joomgallery/originals/galeria_wydarze_sportowych_3/wicemistrzowie_polski_juniorow_w_pice_wodnej_82{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.