Kolejne szkolenia w ramach projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0

W ramach realizacji w ZSBiS projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0", grupa nauczycieli kształcenia zawodowego branży samochodowej uczestniczyła w szkoleniu „Metodyka pracy z wykorzystaniem profesjonalnych zestawów panelowych mechatroniki samochodowej".

Szkolenie prowadził p. mgr inż. Waldemar Busz z firmy Centrum Szkolenia Motoryzacji „Autoelektronika Kędzia" z Poznania. Ta firma, wcześniej dostarczyła nam 12 nowych paneli dydaktycznych z zakresu mechatroniki samochodowej. Łącznie mamy ich 16 i całość została zakupiona z środków projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0". Panele posłużą również jako pomoc dydaktyczna w realizacji szkoleń z tego zakresu dla uczniów klas samochodowych.

Profesjonalne wyposażenie paneli w urządzenia systemów mechatronicznego sterowania w samochodzie pozwoli przyszłym "samochodziarzom" poznać budowę, działanie i diagnostykę
m.in. systemów ABS/ASR, Common Rail, Motronic, D-Jetronic, Magistrali CAN i innych.

Zapowiadają się ciekawe zajęcia praktyczne!
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.