Stypendia dla Zawodowców

W środę, 16 października, 78 uczniów gorzowskich szkół technicznych i zawodowych otrzymało stypendia w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0". Z naszej szkoły aż dwunastu uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych odebrało dyplomy z rąk prezydenta miasta Gorzowa Wielkopolskiego, pana Jacka Wójcickiego.
 
 
Uroczystość odbyła się w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Stypendia przyznano zgodnie z regulaminem, który został przygotowany w celu wyróżnienia uczniów osiągających najlepsze wyniki w przedmiotach zawodowych. Oceniana była również frekwencja na zajęciach lekcyjnych oraz zdobyte dodatkowe kwalifikacje. Po uroczystej gali uczniowie wzięli udział w grze edukacyjnej. Mieli do wykonania zadania z zakresu fizyki, chemii, logistyki i informatyki. Uczestnikiem zwycięskiej drużyny był nasz stypendysta - Kamil Michalak, za co został nagrodzony tabletem!
 
Wyróżnieni stypendyści:
Klasa 303t: Jakub Adamiszyn, Jakub Krecak, Kamil Michalak, Adam Mokrzycki
Klasa 401t: Konrad Kuczyński, Robert Rumik, Jakub Serkis
Klasa 403t: Bartłomiej Choroszyński, Daniel Głuch, Dawid Nowak, Igor Ryński, Radosław Szuciak
 
 

Opiekę nad uczniami podczas gali oraz na etapie procesu przygotowawczego do złożenia wniosków stypendialnych sprawowała p. Irmina Wieczorek – szkolny doradca zawodowy.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.