Kolejna Gala Zawodowców w Gorzowie 2.0 z udziałem Budowlanki!

25 lutego 2020 r. w gorzowskim teatrze im. Juliusza Osterwy odbyła się trzecia już Gala Zawodowców w Gorzowie, która podsumowała dotychczasowe działania w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0".
 
Podczas uroczystości prezentowano nowoczesne technologie, umiejętności zawodowe uczestników projektu, była też okazja do wręczenia nagród. Nasi uczniowie, biorący udział w kursie spawania, odebrali Świadectwa Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza. Certyfikaty otrzymali: Arkadiusz Salej, Jakub Adamiszyn, Kamil Michalak oraz Jakub Krecak.
 
Podczas Zawodowego Talent Show uczniowie klasy 303t, Jakub Adamiszyn i Jakub Krecak, prezentowali działanie alarmu zintegrowanego z centralnym zamkiem, chroniącego przed niepożądanym włamaniem do samochodu.

W trakcie gali wręczono nagrody Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich dla absolwentów średnich szkół technicznych TECHNIK-ABSOLWENT.
 
I tak absolwent Damian Siebielec zajął III miejsce w kategorii Technik Pojazdów Samochodowych, a absolwentka Sara Nowacka zajęła natomiast II miejsce w kategorii Technik Budownictwa.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.