Zawodowcy w Gorzowiepasekzawodowcy

PROJEKT PARTNERSKI  ZAWODOWCY W GORZOWIE

współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany  w ramach
Osi priorytetowej 8. Nowoczesna edukacja,
 Działania 8.4. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego,
Podziałanie 8.4.2. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego

16 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych rozpoczęła się realizacja działań projektu „Zawodowcy w Gorzowie”.  W I etapie realizacji projektu nasza szkoła otrzymała zestawy trzech paneli dydaktycznych do nauki mechatroniki samochodowej dla uczniów kierunków samochodowych. 


           Panele wyposażone są w profesjonalene podzespoły elektroniki i elektromechaniki samochodowej, których budowę, działanie oraz diagnostykę będzie można poznać praktycznie w trakcie zajęć projektowych.  II etap realizacji działań projektowych to cykl  profesjonalnych szkoleń warsztatowych dla nauczycieli i uczniów z wykorzystaniem  zestawów panelowych. Jest to na pewno bardzo korzystne i ciekawe dla uczniów wsparcie dydaktyczne, gdyż panele poglądowo ukazują rzeczywiste urządzenia samochodu. Natomiast realizacja całego działania projektowego udoskonali umiejętności zawodowe naszych  „samochodziarzy”.


 

IMG 5093 IMG 4030
DSC00002 DSC00004

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.