Ruszył projekt Zawodowcy w Gorzowie

zawodowcy w gorzowie6 grudnia w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych oficjalnie zainaugurowano projekt „Zawodowcy w Gorzowie". To innowacyjny program, w ramach którego gorzowskie szkoły zawodowe współdziałać będą z lokalnym biznesem, aby móc celniej odpowiadać na potrzeby rynku pracy. 
Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych również jest częścią projektu.
W czasie spotkania inauguracyjnego z ekspertami spotkali się między innymi nauczyciele: Irmina Wieczorek, Anna Kamińska oraz uczniowie naszej szkoły: Darek Stańkowski,Jakub Kaczmarek, Dominik Kluczyk, Jakub Serkis, Daria Krzanowska, Grzegorz Jankowski, Damian Błaszczyk, Oskar Karlicki, Jakub Maćkowski, Alan Chachuła, Krystian Pęczak, Michał Pakaszewski, Krzysztof Lalak, Kamil Krajewski, Adam Mazur, Krzysztof Toczek, Bartosz Sobczak.
Oprócz ZSBiS w projekcie biorą inne gorzowskie szkoły ponad gimnazjalne.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.