Wizyta studyjna w salonie Grupa Gezet

gezetW dniu 12 czerwca 2017 r. - 15 uczniów Zespołu Szkół Budowalnych i Samochodowych wzięło udział w wizycie studyjnej w firmie samochodowej GRUPA GEZET z siedzibą przy ulicy Kasprzaka 1. w Gorzowie Wlkp. Wizyta miała na celu zapoznanie uczniów klas samochodowych z profilem działalności firmy, która kojarzy nam się z najczęściej z okazałymi salonami sprzedaży marek samochodów: Ford, Honda, Fiat, Alfa Romeo,Kia i innych. Zwiedzanie salonów sprzedaży było przedmiotem wizyty, ale nasi uczniowie zwiedzili też inne działy techniczne firmy np.: dział diagnostyczno-warsztatowy, wyposażony m. in. w najnowocześniejsze urządzenie do diagnostyki podwozia samochodowego w technologii 3D oraz nowoczesną aparaturę wykorzystywaną do naprawy uszkodzeń blacharsko-lakierniczych w samochodzie.
Wizyta zakończyła się spotkaniem z panem Jakubem Kurtyczem Dyrektorem Personalnym, który omówił możliwości zatrudnienia absolwentów naszej szkoły z branży samochodowej w firmie GRUPA GEZET. Dzięki tej wizycie nasi uczniowie - przyszli „samochodziarze" mieli bardzo ciekawą lekcję z przedmiotów zawodowych.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.