"Abilities game"

adminsistemasW środę 22 listopada 2017 roku reprezentacja ZSBiS uczestniczyła w V Eksperckim Panelu Dyskusyjnym „Abilities Game" z cyklu warsztatów panelowych „Różne cele – jedna droga", realizowanych w ramach projektu Zawodowcy w Gorzowie.
 
Gra edukacyjna dla młodzieży polegała na wykonywaniu zadań przy stanowiskach rozmieszczonych na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych. Celem zabawy było sprawdzenie swoich umiejętności, wiedzy i kompetencji w konfrontacji z pracodawcami oraz przygotowanie uczestników gry do wejścia na lokalny rynek pracy. ZSBiS reprezentowali: Jakub Krecak, Błażej Franczyk, Daniel Rogowski, Arkadiusz Salej oraz Jakub Kowalczyk.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.