Prezydium Rady Rodziców 2019/2020

 
 

 
Skład Prezydium Rady Rodziców:
 
Przewodniczący: Piotr Rumik (klasa 401 t)
Wiceprzewodniczący: Sławomir Ostapczuk (klasa 403 t)
Sekretarz: Małgorzata Kurłowicz (klasa 136 bs1)
Członek: Aneta Drożdż (klasa 101 t)
Członek: Izabela Szydłowska (klasa 102 tp)
   
Skarbnik/Księgowy: Grażyna Dyl
 

 
Posiedzenia Prezydium Rady Rodziców:
 
26.09.2019 - godz. 17.30
06.11.2019 - godz. 17.15
03.12.2019 - godz. 17.15
 
12.02.2020 - godz. 17.15
22.04.2020 - godz. 17.15
09.06.2020 - godz. 17.15
 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.