Europejski Dzień Języków Obcych 2021

W dniu 27 września 2021 z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych Zespół Przedmiotowy zorganizował Quiz językowy, który sprawdzał ogólną wiedzę dotyczącą języków obcych.

Czytaj więcej...

Nasz absolwent Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej!

Z niezwykłą radością i nieukrywanym szczęściem pragniemy pogratulować Sebastianowi Świderskiemu otrzymania zaszczytnej funkcji, Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej . Jest nam tym bardziej przyjemnie gdyż nowo wybrany „kapitan", który będzie dzierżył ster jednego z najpopularniejszych sportów nie tylko w Polsce, ale i na świecie, jest absolwentem Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych.

Czytaj więcej...

Akcja Pola Nadziei 2021/2022

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Kampanii "Pola Nadziei" wspomagając tym samym Hospicjum Św. Kamila.

Czytaj więcej...

17 września naszą szkołę odwiedzili absolwenci z mechanicznym sprzętem!

W ramach promocji swoich zainteresowań przywieźli motory i chętnie opowiadali o ich możliwościach, technicznych rozwiązaniach i trikach, które wykonują. Były też pokazy.

Czytaj więcej...

Zbiórka Polskiego Czerwonego Krzyża

Zapraszamy chętnych do udziału w kweście ulicznej organizowanej w dniach 27.09-01.10.2021 r. przez Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorzowie Wlkp.. Zbiórka ma na celu pomoc osobom starszym i schorowanym. Osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt z panią Anną Pyć (nauczyciel w-f) do 23 września 2021 r.

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.