Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Turnieje w piłkę nożną w naszym Internacie to już tradycja. I tym razem nie było inaczej, lecz w związku ze zbliżającymi się dużymi krokami Świętami Bożego Narodzenia turniej był wyjątkowy i nosił nazwę "Mikołajkowy".
 
Jak zawsze nasi wychowankowie stworzyli świetne widowisko. Bylo wiele emocji, efektownych akcji i co najważniejsze dużo strzelonych goli. Jak zawsze na boisku sędziował i studził emocje niezastąpiony p. Marcin Zarzycki.
 
I miejsce zajęła drużyna "Jabłonie"
II miejsce - drużyna "Gumisiów"
III miejsce należało do "Wilkołaków"
 
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięskiej drużynie gratulujemy.
 
 
Organizatorami turnieju byli p. Edyta Waszak i p. Marcin Horbatowski.
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.