Sukces Sary Nowackiej - zdobyła stypendium Prezesa Rady Ministrów

7 grudnia w gorzowskiej bibliotece wojewódzkiej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019. 
 
Wyróżnieni zostali Ci uczniowie którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Uroczystość tradycyjnie już uświetniła Lubuska Kurator Oświaty p. E. Rawa oraz liczne władze samorządowe i wojewódzkie.
 
Sara Nowacka uczennica klasy 401t znalazła się w wąskim gronie uczniów gorzowskich szkół, którym przyznano stypendia. Kluczowe znaczenie miały tu jej oceny oraz wyniki w konkursach m.in. osiągnięcie statusu finalistki w XXXI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w roku 2017/2018.
 
Dodatkowo w roku szkolnym 2017/2018 Sara zajęła III miejsce w IV Konkursie Młodych Fachowców Branży Budowlanej Magiczna Kielnia PBO 2018 oraz zakwalifikowała się do finału Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.
 
Sara jest osobą aktywną w życiu klasy i szkoły - zaangażowana była m.in. w Akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości, uroczystość pożegnania zeszłorocznych maturzystów czy organizacji Jasełek.
 
W czasie prywatnym interesuje się muzyką, literaturą i architekturą.
 
Gratulujemy Sarze i życzymy dalszych sukcesów!
 
Zdjęcia z wydarzenia dzięki uprzejmości Daniela Głucha (303t):
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.