1-percentPrzekaż 1% podatku na organizację pożytku publicznego: 
Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
KRS: 0000  105 271
W deklaracji podatkowej PIT INFROMACJE UZUPEŁNIAJĄCĄ wskazać:
Zespół Szkół Budowlnych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. 


Obchody 9 rocznicy katastrofy smoleńskiej

Pamiętamy o tym tragicznym dniu.
 
W dniu 10.04.2019r. o godz.18.00 w Gorzowie Wielkopolskim w Kaplicy Katedralnej pod przewodnictwem księdza biskupa Tadeusza Lityńskiego odbyła się uroczystość polaczona z mszą świętą upamiętniającą wszystkich tych, którzy zginęli w tragedii Smoleńskiej. Przedstawiciele naszej szkoły też tam byli. Uczniowie ZSBiS oddali część ofiarom katastrofy.
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.