4 lata minęły... nie wiedzieć kiedy...

Nadszedł czas pożegnania naszych tegorocznych maturzystów. Aż trudno uwierzyć, że ci, których tak doskonale pamiętamy jako pierwszaków, są dorośli! Właśnie ukończyli szkołę średnią i otrzymali świadectwa. A ten pierwszy dzień w nowej dla nich szkole... był przecież tak niedawno.
 
Trudny i smutny czas rozstania... wielu z absolwentów na pewno żałuje, że to już koniec pewnego ważnego etapu ich życia. Oby tylko z dobrymi wspomnieniami opuszczali mury szkoły i... wracali tutaj jako nasi przyjaciele.
 
Dnia 26.04.2019 r. spotkaliśmy się w auli ZSBiS, by powiedzieć sobie:" Do zobaczenia". Uroczystość poprowadził p. Jerzy Antczak, na wstępie prosząc o wniesienie sztandaru szkoły, którego poczet stanowili: Sylwia Jakubowska, Jakub Kozak i Sara Nowacka z klasy 401t. Po wysłuchaniu hymnu państwowego sztandar został uroczyście przekazany młodszym uczniom.
 
Następnie głos zabrał p. Dyrektor naszego zespołu mgr inż. Tadeusz Najdora witając zebranych: rodziców, nauczycieli i przede wszystkim uczniów klas 401t oraz 403t wraz z wychowawcami. Dyrektor przekazał życzenia wszelkiego dobra w życiu zawodowym, jak i prywatnym młodym ludziom, wyrażając nadzieje, że pozostaną w nich pozytywne wspomnienia z pobytu w szkole. Zaprosił ich też do odwiedzania nas, deklarując pomoc, jeśli będą jej potrzebowali. Życzył także młodzieży pomyślnego zdania egzaminu maturalnego.
 
Pani Dyrektor mgr Elżbieta Popielnicka w bardzo ciepłych słowach pożegnała absolwentów, wyrażając im uznanie za bardzo dobrze zdane egzaminy zawodowe, a najlepszym za wysokie średnie, sięgające oceny celującej. Następnie zaprezentowała w krótkim filmie, w jakich projektach młodzież brała udział, jakie umiejętności nabyła.
 
Wielu uczniów otrzymało nagrody książkowe, najzdolniejsi piękne statuetki, a ich rodzice listy gratulacyjne. Kapitalnym akcentem spotkania była prezentacja filmiku nagranego przez klasę 401t, na który złożyły się arcyzabawne epizody z życia klasy.
 
Scenografię przygotowała p. Iwona Wolińska, która wraz z p. Andrzejem Hrybaczem zadbała również o oprawę fotograficzną uroczystości. Technicznym aspektem całości zajął się Daniel Głuch z klasy 303t.
 
Do zobaczenia podczas egzaminów maturalnych! Życzymy wam jak najlepszych wyników!
 
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.