30 maja Zapraszamy na happening uliczny PCK!

Z okazji 100 lat działalności Polskiego Czerwonego Krzyża organizujemy Happening Uliczny – gra miejska wraz z poborem krwi. Więcej informacji w szczegółach wiadomości!
 
Każdy kto zarejestruje się poprzez formularz na stronie happeninguliczny.pl może wziąć udział w Happeningu Ulicznym. Uczestnicy otrzymają numery oraz mapę, dzięki której odszukają 10 punktów, w których zostanie sprawdzona ich wiedza na temat PCK i miasta Gorzowa Wlkp. Będzie liczył się czas i wiedza. Każdy biorący udział otrzyma upominek, a najlepszym zostaną wręczone nagrody!

Od godziny 9:00 do 15:00 będzie ustawiony krwiobus dla wszystkich chętnych, a krwiodawcy, którzy zdecydują się oddać czekolady będą mogli wylosować upominki. Czekolady zostaną przekazane dzieciom ze świetlic środowiskowych na dzień dziecka.
 
 
Uwaga! Uczniowie ZSBiS chcący wziąć udział w akcji! Zgłoście się do 
pani Anny Pyć–Czarniawskiej!
 
 
 
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.