Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dziesięć miesięcy w pocie czoła zakończyło się uroczyście. Zdolni, aktywni, pracowici zostali docenieni, najlepsi odebrali nagrody. Chwile wzruszenia mieszane ze zniecierpliwieniem, kiedy wreszcie nastąpi czas swobody i wypoczynku.
 
Po wprowadzeniu sztandaru oraz odśpiewaniu hymnu prowadząca – Anna Kaniewska - przywitała dyrekcję, grono pedagogiczne, uczniów oraz rodziców.
Tego dnia żegnaliśmy również uczniów klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej – klasy 332zsz i 335zsz (wych. p. Iwona Kędziora) i klasy 334zsz i 336zsz (wych. p. Anna Pyć-Czarniawska) oraz klasy 301gdw (wych. p. Beata Jas) oraz 302gdw (wych. p. Irmina Wieczorek).
 
Pan dyrektor – mgr inż. Tadeusz Najdora wręczył świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom ZSBiS.
 
Wyróżniono również sportowców oraz wręczono nagrody specjalne.
 
Na koniec wystąpił szkolny zespół muzyczny pod kierownictwem p. Beaty Jas i pozytywnie nastawił obecnych na okres wakacyjny.
 
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.