Zapraszamy do rejestracji zespołów uczniowskich w IX edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Mistrzostwa to prestiżowy i największy w Polsce konkurs dla młodych i zawodowych mechaników. Eliminacje odbędą się w formie testu internetowego, a zwycięzców poznamy podczas targów Poznań Motor Show 2020. 
Ambasadorem Mistrzostw jest Grzegorz Duda - wielokrotny mistrz w rajdach, dobrze znany fanom motoryzacji z anteny TVN Turbo.
 
Bezpłatna rejestracja jest prowadzona na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl
 
Dodatkowe informacje o konkursie:
 
- Eliminacje IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się 6 marca (piątek) o godz. 12:00 (kategoria Młody Mechanik) oraz 12:30 (kategoria Młody Mechanik Maszyn Rolniczych).
- Między 12:00 a 13:00 uczestnicy obu kategorii dla młodych mechaników będą mogli przystąpić do testu dodatkowego w ramach Akcji Filtracja. Zespół uczniowski, który uzyska najwięcej punktów z testu dodatkowego otrzyma zieloną kartę - gwarantującą udział w finale bez względu na wynik testu eliminacyjnego.
- Testy eliminacyjne zostaną opublikowane w internecie i będą dostępne zarówno przy użyciu urządzeń stacjonarnych i mobilnych.
- Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl do chwili rozpoczęcia testu eliminacyjnego w danej kategorii (godziny wskazane powyżej). Bazując na doświadczeniach z poprzednich lat namawiamy szkoły do możliwie szybkiej rejestracji zespołów uczniowskich.
- Zespoły, które uzyskają najwięcej punktów z testu eliminacyjnego wezmą udział w finałach podczas targów Poznań Motor Show 2020
Dodatkowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl, a dalsze informacje o przebiegu rywalizacji będą przekazywane bezpośrednio na adresy email uczestników oraz opiekunów podane podczas rejestracji.
 
Potrzebujecie więcej informacji o konkursie? Skontaktujcie się w szkole z p. Bartoszem Grochałą lub p. Jarosławem Ozimkiem.

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.