Tydzień Języka Ojczystego w Budowlance już od 17 lutego!

Zapraszamy do udziału w konkursach plastycznych oraz ortograficznych, więcej szczegółów w rozwinięciu wiadomości.
 
Częścią wydarzeń Tygodnia Języka Ojczystego jest konkurs plastyczny. DO 17 lutego czekamy na wasze prace promujące Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, który w tym roku przypada na piątek 21 lutego. Prace zostawiajcie w bibliotece szkolnej lub u swoich nauczycieli języka polskiego.
 
Również od 17 lutego na lekcjach języka polskiego odbędą się konkursy ortograficzne promujące poprawną pisownię. W każdej klasie wyłaniany będzie Mistrz Ortografii, wyłonieni Mistrzowie zmierzą się ze sobą w finale, który ujawni nam kto jest Mistrzem naszej szkoły.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach!
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.