Cykl darmowych e-kursów “Zaprogramuj swoją Przyszłość” - Zapraszamy do udziału!

Zespół Zaprogramowani.com oraz Akademia Programowania zapraszają na nieodpłatne kursy programowania na platformie e-learningowej.
 
Kursy są dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 11-17 lat.
 
Do kursu może zakwalifikować się każdy uczeń, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie niezbędne informacje, łącznie z formularzem zapisu znajdują się na poniższej stronie: https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/. Termin zgłoszeń upływa 29.02.2020.
 
E-warsztaty będą realizowane od poniedziałku do soboty, a każdy z trenerów, przeprowadzających spotkanie, ma co najmniej roczne doświadczenie w realizacji programu kursów i jest czynnym zawodowo programistą. Pojedynczy kurs przewiduje 3 spotkania trwające 90 minut.
 
Kursy będą prowadzone w następujących zakresach tematycznych na poziomie podstawowym:
-aplikacje mobilne
-aplikacje webowe
-C++
-Java
-Unity 3d
-Python
 
Dzięki zastosowaniu e-learningowego systemu, każdy zainteresowany uczeń może skorzystać z kursów, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Jedyne, czego potrzebuje to dostęp do komputera oraz łącza internetowego na przynajmniej średnim poziomie szybkości.
 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Zaprogramuj swoją przyszłość"
 
W naszej szkole za koordynację uczniów odpowiada p. Ewa Kardasz - Wong - nauczyciel informatyki.

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.