Czas na Targi Edukacyjne Absolwent 2020

3 marca w hali AWF przy ulicy Słowiańskiej w Gorzowie Wlkp. odbyły się XVIII Targi Edukacyjne Absolwent 2020. Jak co roku na targach zaprezentowało się mnóstwo wystawców z całego kraju, przybyło również wielu uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów.
 
Zaistniała okazja do zaprezentowania także naszej placówki. Młodzież odwiedzająca stoisko mogła nie tylko pobrać przygotowane ulotki, ale także uzyskać fachową i wyczerpującą informację dotyczącą kierunków kształcenia w naszej szkole, obejrzeć i wypróbować panel samochodowy, a także porozmawiać z uczniami ZSBiS reprezentującymi nasze stoisko.
 
Nasz punkt cieszył się sporym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych jak i rodziców tychże. Pytania dotyczyły kierunków, możliwości uzyskania prawa jazdy, możliwości uzyskania dalszego rozwoju zawodowego oraz możliwości odbywania praktyk.
 
Targi Edukacyjne Absolwent są jedną z największych imprez edukacyjnych w Polsce, na które przybywa mnóstwo uczniów, dlatego mamy nadzieję, że wielu z nich wybierze właśnie naszą „Budowlankę"!
 

ZSBiS reprezentowały uczniowie klas 101t, 102t, 102tp, 334zsz oraz 303t.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w promocję szkoły.

 

Galeria zdjęć

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.