Rowerowa Stolica Polski - czy to Gorzów nią jest?

Jeździsz na rowerze? Nasza szkoła przystąpiła do rywalizacji o puchar "Rowerowej Szkoły" odbywającej się w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski. Trzy najlepsze szkoły, które "wykręcą" najwięcej kilometrów w przeliczeniu na ucznia otrzymają pamiątkowe statuetki. 
 
Natomiast uczniowie, nauczyciele oraz rodzice, którzy przejadą na rowerze co najmniej 250 km otrzymają pamiątkowy medal. 
 
Aby wziąć udział w akcji i zdobywać cenne kilometry na rowerze podczas dojazdu do szkoły czy też rekreacyjnej przejażdżki, należy pobrać aplikację o nazwie Rowerowa Stolica Polski (iOS i Android), następnie zarejestrować się w niej jako uczestnik i w Menu w zakładce Rywalizacje dołączyć do akcji i wybrać miasto Gorzów Wielkopolski
 
Więcej szczegółów można znaleźć tutaj:
https://www.rowerowygorzow.pl/rowerowa-stolica-polski-wystartowala/
 
Zachęcamy do udziału w akcji!

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.