Mistrzostwa szkoły w "Darts"

W dniu 13 października 2020r. odbyły się w ZSBiS mistrzostwa szkoły w DART.
 
 
Najprościej rzecz ujmując gra polega na rzucaniu lotkami w odpowiednią tarczę.
 
Typowa lotka składa się z: grotu (część, która wbija się w tarczę), beczki ( część, za którą zawodnik trzyma lotkę), shaft (część łącząca beczkę z piórkiem), oraz piórka, które działa jak statecznik w samolocie.
 
W turnieju udział wzięło 8 uczestników w tym przedstawiciele dziewcząt naszej szkoły. Po prawie 15-tu wspaniałych pojedynkach wyłoniła się trójka zwycięzców.
 
Mistrzem Szkoły została uczennica klasy 202 tp Patrycja Koryluk, wicemistrzostwo przypadło Kamili Kozdrowskiej (201 tp) a brązowy medal wywalczył Adrian Bączkowski (202 tp). Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej gry w duchu „FAIR PLAY". Nagrody dla medalistów ufundował Uczniowski Klub Sportowy „BUDOWLANKA".
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.