Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Tegoroczną uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego prowadził pan Jerzy Antczak. Na wstępie powitał dyrekcję szkoły, kadrę kierowniczą, grono pedagogiczne, a przede wszystkim młodzież....
 
Uroczyste rozpoczęcie roku odbyło się na dziedzińcu szkoły o godzinie 10:00. Stęskniona młodzież z uśmiechem inaugurowała nowy rok szkolny 2021/2022. Uczniów przywitała nasza nowa Pani Dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu Magdalena Łabuza oraz Dyrektor Tadeusz Najdora.
 
Samorząd Uczniowski gorąco przywitał pierwszaków i oprowadził po szkole. Dzięki tej inicjatywie nowi uczniowie poczuli się dobrze w nowej szkole i zapewne będą się poruszać po niej sprawnie i pewnie poruszać.
 
Po zakończeniu wszystkich ceremonii klasy udały się na indywidualne spotkania z wychowawcami, a prowadzący wraz z dyrektorem życzyli wszystkim pełnego sukcesów roku szkolnego.
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.